Wenusjanki – co było i co będzie

www
Pamiętacie Wenusjanki, o których Wam nie raz pisałam?
Spotkania aktywnych kobiet rozkręcają, obejmując coraz to nowe miasta, udoskonalając swoje formaty, przygotowując dla Was kolejne niespodzianki.
Jeśli jeszcze nie wiecie czym są Wenusjanki to szybko przeczytajcie tekst TUTAJ, a potem przejdźcie do poniższego.
Oto podsumowanie ostatnich wenusjankowych tygodni i zapowiedź kolejnych.
Przeczytajcie co się działo i co się będzie działo. Zaczynamy!

Wenusjanki wyjazdowe – Poniatowa k. Kazimierza Dolnego

(2-4 sierpnia)


Na początku sierpnia dziewczyny z całej Polski przyjechały do Poniatowej k. Kazimierza Dolnego, by pointegrować się wenusjankowo.
Relaks, słońce, hotel, a do tego warsztaty, odkrywanie nowych umiejętności, nawiązywanie biznesowych i towarzyskich znajomości – takie były wyjazdowe Wenusjanki.

Organique rozpieścił dziewczyny pachnącymi kulami do kąpieli, pianką do kąpieli i mydełkami z logo Wenusjanek.

Na warsztatach uczyłyśmy się samoprezentacji, promocji, opanowywałyśmy tremę przed wystąpieniami publicznymi, wzmacniałyśmy pewność siebie.

Na każdym wenusjankowym spotkaniu musi znaleźć się jakiś „Marsjanin”. Tym razem był nim Mateusz Tułecki (kto był na InternetBeta ten zna Mateusza). Oprócz integrowania się z dziewczynami opowiedział nam o budowaniu wizerunku w internecie.

Również gotowałyśmy. Szybko, smacznie, z Thermomixem.
Były sałatki, soki, zupa, mrożona kawa i pyszne sorbety.
A zanim jeszcze cały pobyt się zaczął panie z Thermomixa witały uczestniczki przy wejściu do hotelu bułeczkami i masłem, które same zrobiły.

Grillowałyśmy, smakowałyśmy gofry, relaksowałyśmy się, bo szczęśliwe Wenusjanki to nie tylko aktywne Wenusjanki, ale też wypoczęte. Taki weekend potrzebny jest każdej z nas minimum raz w roku. Minimum.

Wenusjanki – nowe powakacyjne aktywności

 

Spotkanie w Warszawie

W ubiegły poniedziałek odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Wenusjanek w Warszawie. Tradycyjnie gościł nas Pure Sky Club.
Uwaga – to nie jest klub sportowy, ale elegancki biznesowy z salami konferencyjnymi, coworkingiem. Często mnie bowiem pytacie o namiary na kogoś „od sportu z Pure”. To nie tu.

Prelegentami spotkania byli:

  • Michał Juda – współzałożyciel Showroom, sklepu internetowego skupiającego niezależne marki i projektantów mody. Przyznam, że wchodzę do Showroomu kilka razy w tygodniu, zatem tym bardziej byłam zadowolona z obecności Michała, by dowiedzieć się o relacjach biznesowych z projektantami, którzy sprzedają ubrania za pośrednictwem Showroomu, czy kulisach prowadzenia takiego biznesu.
  • Kamila Sidor – założycielka Geek Girls Carrots – zainspirowała dziewczyny, zmotywowała do działania i rozwijania swoich pasji. Kamili mogłabym słuchać godzinami – niesamowita dziewczyna, niesamowita umiejętność opowiadania.
  • Beata i Maria z Mary Kay – opowiedziały o makijażu biznesowym, pokazując jak go wykonywać. Po pokazie każda uczestniczka mogła skorzystać z zabiegu „satynowe dłonie”. Skorzystałam, działa.

Za część integracyjną spotkania tym razem odpowiedzialna była Agata z bloga Eksperymentalnie.com, która razem Tesco i Dinner Club zachęcała dziewczyny do wspólnego przygotowywania smakołyków. Okazało się, że wspólne pichcenie i jedzenie bardzo sprzyja integracji. Sprzątanie po jedzeniu też:)
Dziękujemy Agacie za te kulinarne eksperymenty, Tesco za produkty, a Dinner Club za inicjatywę wspólnego gotowania.

Skoro ma być elegancko – nie mogło zabraknąć pana pianisty, który przygrywał Wenusjankom. Przy dźwiękach muzyki delektowałyśmy się wytrawnym winem musującym Henkell Trocken od firmy Vinpol. Dziękujemy za szampański nastrój.

I jeszcze kilka zdjęć zasłuchanych uczestniczek:

Co nowego:

Rozszerzamy się na nowe miasta – do Krakowa, Kielc i Warszawy dołączają Gdańsk i Wrocław

Oto najbliższe spotkania:

Wenusjanki Kraków – 23 września
Wenusjanki Kielce – 26 września
Wenusjanki Gdańsk – 30 września
Wenusjanki Warszawa – 7 października
Wenusjanki Wrocław – 24 października

Wszystkie aktualności o spotkaniach – na naszej facebookowej stronie fb.com/Wenusjanki 

Wenusjanki Mamy – 21.09

Nowa inicjatywa skierowana do kobiet aktywnych, które są mamami.
Na razie startują w Warszawie, 21 września. Przebieg spotkania nie odbiega od standardowych Wenusjanek. Są prelekcje z kategorii biznes, zdrowie/uroda, pasje, integracja, korzystanie z oferty partnerów.
Różnice: spotkania odbywają się w soboty, można na nie zabrać dziecko (jeśli ma powyżej 3 lat), którym zajmie się opiekunka, spotkanie jest płatne 50 zł.

Więcej informacji o spotkaniu i zapisach TUTAJ

Kongres Wenusjanek w Kielcach – 30.11

Spotkanie dla uczestniczek z różnych miast, odbywające się przy okazji Targów Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych Venus w Kielcach.
Podczas Kongresu będzie można wysłuchać prelekcji (kategorie biznes, zdrowie/uroda, pasje), wziąć udział w debacie, nawiązać relacje biznesowe i towarzyskie, skorzystać z oferty Targów. W ramach Kongresu wchodzi również nocleg i śniadanie w hotelu Tęczowy Młyn, kolacja i impreza andrzejkowa.
Cena uczestnictwa w Kongresie to: 200 zł.
Kwota obejmuje:
– wejście na targi i możliwość zwiedzania każdego z wydarzeń
– udział w Kongresie Wenusjanek
– obiad 30.11
– kolacja i andrzejkowy wieczór integracyjny
– nocleg i śniadanie w Hotelu Tęczowy Młyn

Zgłoszenia kierujcie do Magdy Niebudek: magdalena.niebudek@wenusjanki.com.pl
Więcej informacji o Kongresie i zapisach TUTAJ


Jak same widzicie – dzieje się sporo, zatem dziewczyny – zapraszamy i do zobaczenia!:)

This post is available in: English