O mnie

Jestem Ilona Patro.

Pracuję w social media, organizuję eventy, działam z blogerami w Polsce i zagranicą, wyszukuję miejsca przyjazne freelancerom, wyciągam ludzi sprzed komputerów, lubię kawiarnie, a do tego sporo podróżuję.

_MG_9657-2-kopia

PODRÓŻUJĘ I PISZĘ

Prowadzę autorski projekt „Travel around blogs” w ramach którego podróżuję po świecie, poznaję blogerów i inspirujących ludzi z różnych krajów, by wymienić się doświadczeniami, poznać i opisać świat. Przełamuję stereotypy o niebezpieczeństwach podróżowania i poznawania obcych ludzi.
Wynajduję miejsca przyjazne freelancerom na całym świecie.

ORGANIZUJĘ EVENTY

Jako pierwsza w Polsce zainicjowałam spotkania blogerów z różnych kategorii tematycznych, które obecnie odbywają się w największych miastach w kraju.

Blogerzy nazywają mnie swoją „matką chrzestną”.

Organizuję m.in. spotkania dyskusyjne OchMyBlog, pikniki, eventy dla firm, czy największe w Polsce świąteczne spotkanie dla twórców internetowych – Blogowigilia.pl (ostatnie na 700 osób z całej Polski).

WSPIERAM FIRMY W SOCIAL MEDIA

Od ponad 7 lat współpracuję z największymi firmami i agencjami reklamowymi w Polsce w zakresie kampanii marketingowych z blogerami, youtuberami i produkcji video online (promując produkty, usługi, miejsca przy pomocy społeczościowego potencjału blogerów). Zaczęłam je realizować jako jedna z pierwszych osób w Polsce.
Zrealizowałam ponad sto kampanii marketingowych w social media z internetowymi twórcami (pracując w agencjach reklamowych, a od 3 lat we własnej firmie) m.in. dla Orange, Nutricia, Danone, LG, Pepsi, Huawei, Coca-Cola, BOŚ, Pernod Ricard.

Współtworzyłam pierwszą dużą kampanię z videoblogerami Żywioł Riders – Rock&Rojo w Ameryce. Oprócz tego realizowałam kampanie w mediach społecznościowych, m.in. współtworzyłam wielokrotnie nagradzaną kampanię dla Danone Polska – Wielka Inwazja Małego Głoda.

Działam wg zasady: „STOP WAITING FOR THINGS TO HAPPEN. GO OUT AND MAKE THEM HAPPEN”.

Polecam.