MediafunLab – tam, gdzie spotkacie Rocka, Rojo i wielu vlogerów

nablogo
Chcę Wam opowiedzieć o kulisach wyprawy z vlogerami Rock, Rojo do USA, kiedy to podążaliśmy za piątką Żywioł Riders, jadącymi na harleyach (zwycięzcach konkursu Żywioł).
O tym jak to vlogerzy biegali z kamerą po pustyni, montowali filmy w samochodzie i wrzucali je do sieci w rezerwacie Indian.
O oryginalnym tatuażu Rocka i jego tańcach na parkiecie, niewyżytej maskotce Roja i piosenkach śpiewanych w samochodzie. 
Opiszę Wam to.
Jeśli jednak chcecie o tym posłuchać, zapraszam w poniedziałek 17 września do Warszawy na konferencję „mediafunLab – jak się wybić na Youtube, zrozumieć vlogi i video w sieci”. 

Maciek Budzich (organizator konferencji) poprosił, bym opowiedziała o kampanii Żywioł zrealizowanej z Rock&Rojo, o współpracy z vlogerami i smaczkach z wyjazdu. Zgodziłam się (jak się pewnie domyśliliście).
Zatem wybaczcie, ale chcąc choć trochę zaciekawić widownię, przełożę opowiastkę na czas po konferencji. OK?
Uwaga! Szykuję sporo fotek, zatem nie będzie nudnych slajdów z wykresami i liczbami.

Na konferencji będzie sporo znanych vlogerów, showmanów i twórców video w sieci. Występować na scenie będą m.in. Cezik, Lekko Stronniczy, chłopaki z Matura To Bzdura, Krzysiek Gonciarz, Kamil Scheicht, Broszka, oczywiście Rock i Rojo i wiele innych.

Mają oni „we krwi” przemawianie przed kamerą, czują flow w snuciu opowiastek, co się przekłada na imponującą liczbę ich widzów.
A ja żyję między literami. W pisaniu czuję się lepiej, zatem trzymajcie kciuki, by podczas mojego wystąpienia ludzie nie zaczęli grać na komórkach i sprawdzać uparcie Facebooka.

A co do komórek – podczas konferencji będzie można wygrać iPhone 5! Naprawdę! Wystarczy mieć w telefonie zainstalowaną aplikację myTaxi (z nią związane będzie zadanie). Ach, sama chciałabym wygrać…Zatem zapraszam Was:
Poniedziałek, 17 września.
Teatr Kamienica w Warszawie.
Start godz. 10:00

Zapisy i szczegóły TUTAJ: www.mediafunlab.pl
A tu facebookowy event konferencji: event na FB

Aha, uwaga!!! mam wejściówkę na konferencję do rozdania.

Jeśli ktoś chce wejść za free, niech napisze mi na maila (ilona.patro@gmail.com) dlaczego chce przyjść na konferencję. Krótko:) Do soboty do 18:00. Wybiorę jedną.

To jak? Zobaczymy się?

This post is available in: English
 • http://www.blogger.com/profile/06534283506516116509 powiew inspiracji

  Teatr Kamienica to dobre miejsce :)

  • http://www.blogger.com/profile/14881753652153235973 ilona patro

   Zawsze chciałam występować na deskach profesjonalnego teatru. Tylko nie sądziłam, że trafię na nie poprzez blogi/vlogi :)

 • http://www.blogger.com/profile/15358029938542898926 aga-aa

  obiecuję bić mocno brawa :)

 • http://www.blogger.com/profile/03930257532792924326 Dariusz Dłużeń

  Ten komentarz został usunięty przez autora.