BlogoWigilia – zapraszam

choinki

W czasie blogowych intryg i sukcesów, nasilonych dyskusji o przyszłości blogosfery, pamiętajmy że będąc częścią blogowej społeczności warto rozmawiać również w „realu”. Zwłaszcza, że koniec świata bliski;)

Zapraszam Was zatem na BlogoWigilię. Wtorek, 18 grudnia. Warszawa. Tu strona eventu na Facebooku.

Choinki wykonała Merry Design
Wiem, że późno informuję, ale spotkanie wyszło totalnie na spontanie.

Ostatnio miałam bardzo aktywny czas – zmiana pracy, projekty, wyjazdy, brak czasu na notki, więc kolejne spotkanie planowałam na styczeń.
Dostałam jednak od blogerów tyle maili i prywatnych wiadomości na FB z prośbą o przedświąteczne spotkanie, że w wirze pracy i obowiązków, postanowiłam je szybko zorganizować.
I wiecie co? Daje mi to ogromną frajdę. Zwłaszcza, że zgłaszacie się z chęcią pomocy przy organizacji. Dzięki!
Oto szczegóły.
Miejsce:
Prochownia Żoliborz – nowe miejsce na mapie Żoliborza, prowadzone przez Mariannę znaną z bloga Warsaw Spotted i jej mamę.
Kto może przyjść?
Każdy kto prowadzi bloga – niezależnie o czym i jak długo. Przyjść mogą także osoby rozważające zostanie blogerem. Zapewniam, że po takim spotkaniu nie będą mieć wątpliwości, że warto blogować i dołączyć do tej społeczności.
Co przynieść?
Jako, że to BlogoWigilia to miłym gestem będzie obdarowywanie siebie nawzajem, iście blogersko.
Zatem mile widziane są:
 • przekąski – możecie pochwalić się blogerskiemu gronu swoimi zdolnościami kulinarnymi. Blogowych kucharzy podpromujemy:)
 •  drobne upominki – zwyczajem już stało się, że na każdym spotkaniu jest część „od blogerów dla blogerów”. Można przynieść drobne upominki jakoś związane z blogiem (rodzaj i ilość zależy od Was) i rozdać je w sposób jaki chcecie – np. konkurs o swoim blogu, jakieś zadanie, czy np. ukrycie upominku gdzieś w lokalu i wskazanie, gdzie go można znaleźć. Chętnie pomogę.
 •  dobry nastrój.
 • w poniedziałek okaże się, czy otrzymamy w świątecznym upominku świąteczny alkohol od lubiącej blogerów marki. Trzymajcie kciuki:)  Jeśli nie, powiadomię Was, by każdy przyniósł coś dla siebie. W lokalu bowiem jeszcze alkoholu kupić nie można.
Co będzie?
 • Przychodzimy, witamy się, integrujemy, smakujemy blogowych przysmaków, rozmawiamy, tańczymy, śpiewamy, robimy sobie zdjęcia, kręcimy filmy.
 • Stworzymy blogochoinkę.
 • Marcin Budzyk z bloga Niemuzyczna Pięciolinia przeprowadzi warsztaty zapachowe. Nie mam pojęcia na czym będą polegać, ale tym bardziej mnie intrygują:)
 • Paweł Lipiec przyniesie vouchery – cegiełki charytatywne. Poprzez ich zakup otrzymujecie dostęp do audiobooka LOKO nagranego przez blogerów dla dzieci i tym samym pomagacie dzieciom niewidomym. Warto zatem zabrać ze sobą kilkadziesiąt złotych.
 • Paweł i Agnieszka z Kobiecego Punktu wykonają blogerom świąteczną sesję zdjęciową.
 • Rozdamy sobie nawzajem upominki.
 • …i jeszcze coś niespodziankowego co właśnie opracowuję:)

Jeśli ktoś ma sugestię, pomysł, co ciekawego możemy podczas spotkania robić – dawajcie znać.

A na koniec piosenka:

Co powiecie na stworzenie blogowej jej wersji? Ze słowami o blogerach, blogosferze, blogach, czy reklamodawcach? Jak macie pomysł na zwrotkę, refren to piszcie.

This post is available in: English