O Mapie, Raporcie i blogach podróżniczych

Mountains on a display of notebook

Tęsknię do podróży. Szukam na mapie miejsca, do którego pojadę. Ochota wzrosła, gdy serwis TanieLoty opublikował raport o polskich blogach podróżniczych, a GdzieWyjechać.pl ich mapę.

Mapa blogów podróżniczych

Mapa jest niesamowita. Poniżej screen, ale żeby ją eksplorować, kliknijcie na nią i przenieście się do Wędrownych Motyli. Czeka Was Kraina Blogopodróży. Na mapie znajdziecie aż 100 blogów podróżniczych. Jest co czytać!

Zrzut ekranu 2014-03-22 o 09.27.22

Raport o blogach podróżniczych

W tym tygodniu serwis Tanie Loty opublikował raport o polskich blogach podróżniczych. Zostałam poproszona o komentarz, ale jeszcze wtedy nie znałam takich blogów jak: Kołem się toczy, Wędrowne Motyle, B*anita, z2strony. Teraz są już na mojej liście.

Z blogami podróżniczymi – i nie tylko podróżniczymi – jest jak z podróżą. Wciąż odkrywasz nowe, ciekawe miejsca, zachwycasz się, chcesz wracać, szukać kolejnych. Niezmierzone pole perełek do odkrycia.

To odkrywanie nie kończy się – jeśli tylko chcesz szukać.

Zrzut ekranu 2014-03-22 o 09.20.33

 

Wiele moich podróżniczych planów nie zrealizowało się, bo trudno było dostosować terminy i cel wyjazdu kilku osób. Każdy ma inny styl podróżowania, każdy w innym terminie może wziąć urlop.

Nie lubię podróżować sama, bo gdy doświadczam nowych wrażeń, chcę się na bieżąco nimi dzielić. Choć rozwiązaniem może być właśnie blogowanie. Podróżowaliście kiedyś samemu?

Przeczytajcie tekst Moniki: O podróżowaniu samemu, czyli nie taki diabeł straszny, czy Anity, która podróżuje sama. Działa motywująco.

Pora kupować bilet lotniczy i ruszyć. Przecież jednym z moich celów jest poznawanie blogerów na całym świecie. I zrealizuję go.

This post is available in: English