Zainspiruj się – spotkanie aktywnych kobiet w Warszawie

Fotor031311538

Inspirujące, aktywne, kreatywne kobiety już po raz siódmy spotykają się w Warszawie na konferencji Wenusjanki. Tym razem z większą ilością networkingu, inspiracji i atrakcji. 

Jeśli zastanawiacie się co to za spotkania, zerknijcie do mojego artykułu: Inspirująco w gronie kobiet, czyli jak zostać Wenusjanką. O Wenusjankach pisałam tutaj kilka razy.

Tym razem będzie jeszcze więcej networkingu, atrakcji. Tak, by każda z Was wyszła z konferencji z czymś – fizycznie i merytorycznie. Tak, byście były zadowolone z czasu spędzonego na Wenusjankach.

Szczegóły spotkania

17 marca, godz. 19:00, Hotel Sofitel, ul. Królewska 11, Warszawa

Facebookowy event – Konferencja Wenusjanek w Warszawie

Część I. Prelekcje

Dorota Rakowska – Szefowa marketingu urządzeń mobilnych w Samsung Polska. Opowie o zarządzaniu zespołem, kampaniami promocyjnymi i o kobietach w świecie technologii.

Rafał Agnieszczak – Przedsiębiorca internetowy. Rafał opowie o biznesie w sieci, trendach e-biznesu, modzie na startupy i ciekawych modelach biznesowych.

Katarzyna Niemiec – Sally Hansen. Katarzyna wprowadzi w świat idealnego manicure, odkryje receptę na piękne dłonie i paznokcie i opowie jakie są najnowsze trendy w kolorystyce.

Część II. Networking

Podczas tej części poznamy inne uczestniczki, nawiążemy nowe kontakty biznesowe, skorzystamy z niespodzianek przygotowanych przez partnerów. Kawa, herbata, wino, woda, soki, słodkości, niesłodkości – umilać będą networking.

Podczas tej części chętne panie będą mogły skorzystać z oferty manikiurzystek Sally Hansen na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Weźcie wizytówki, przydadzą się podczas konkursu wizytówkowego z nagrodami od partnerów.

A tuż przy wejściu każda uczestniczka dostanie wenusjankowy welcome pack.

Partnerzy spotkania

partnerzy

 

Patroni medialni

 

Fotor031311172

Koszt udziału w wydarzeniu to 50 zł (pokrywa koszty koszty logistyczne, wynajmu sali).

Obejmuje: udział w konferencji, prezent na powitanie, poczęstunek, mnóstwo inspiracji do działania.

Dane do przelewu: 46 1050 1038 1000 0091 3648 9177, Com Creation Anita Kijanka

Potwierdzenie przelewu wyślijcie na maila: anita.kijanka@wenusjanki.com.pl

Wejściówki dla Was

A ja mam dla Was trzy wejściówki! Kto ma ochotę przyjść, niech napisze mi w komentarzu lub w mailu dlaczego. Do soboty do 12:00. Może być i w jednym zdaniu.

Do zobaczenia!

This post is available in: English