#Blogowigilia – co nas czeka

1002375_690811374336276_1730586674677208842_n

Blogowigilia już dzisiaj. Emocje buzują już od kilku miesięcy. Widzimy się lada chwila, ale przed przyjściem przeczytajcie jeszcze tę notkę.

Przygotowałam Wam podsumowanie tego, co Wam od jakiegoś czasu publikujemy na facebookowym wydarzeniu i na stronie blogowigilia.pl

Miejsce, czas, kody i rejestracja

Widzimy się na Stadionie Narodowym, wejście 1, sala Galeria (o salę pytajcie na recepcji głównej). Parking jest bezpłatny na hasło „Blogowigilia”.

Start o 18:00, koniec 24:00. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą kodów, która trzeba będzie wpisać przy rejestracji.

Po wyjściu z podziemi kierujemy się tam gdzie strzałka, do wejścia 2 od Zielenieckiej.

Po wyjściu z podziemi kierujemy się tam gdzie strzałka, do wejścia 1 od Zielenieckiej.

Bezpłatny parking

Wejście 1, poziom -4, hasło „Blogowigilia”.

Jak się ubrać i lodowisko

Pewnie już każdy ma wszystko uprasowane, ale porządkowo napiszę. Chcemy stworzyć świąteczny klimat, więc w takim klimacie ubierzmy się. Dobierając strój pamiętajcie też, że podczas imprezy będzie można korzystać z lodowiska. Wszystko dzięki uprzejmości Zimowego Narodowego. Wstęp bezpłatny, a wypożyczenie łyżew 10 zł.

Strefy

Na Blogowigilii znajdziecie strefę jedzeniową, alkoholową, chilloutową, muzyczną, fotograficzną. Liczymy na to, że będzie Wam w nich dobrze i będą sprzyjać integracji. Na tym nam zależy.

Alkohol

Jako, że partnerami są marki alkoholowe, zabronione jest wnoszenie własnego alkoholu na teren Stadionu Narodowego. Uszanujcie to.

Rodzice przychodzący z dziećmi – nadzorujcie dzieciaczki, uniemożliwiając im wstęp do strefy z alkoholem. Jest to jeden z wymogów bezpieczeństwa na imprezie.

Jedzenie

Blogerzy razem z Tesco i Sodexo przez dwa dni przygotowywali pyszny blogowigilijny stół. Jeśli jednak ktoś z Was chciałby przynieść jakieś smakołyki i poczęstować blogerów, zrobimy na nie miejsce na naszym stole. Śmiało.

Kawę serwować będzie Coffeedesk, a pyszne soki przygotowywać będą Marysia i Jakub z bloga Oczekując. Owoce do soków zapewniło Tesco.

Atrakcje

Szykujcie się na blogowo-muzyczno-multimedialno-konkursowe atrakcje. Bądźcie na czas, by żadnej nie przeoczyć.

Konkursy

Nasi partnerzy, oprócz blogowigilijnego wsparcia, przygotowali dla Was też konkursy.

Coca Cola – Na imprezie odbędzie się finał konkursu #podarujradosc wraz z rozdaniem nagród!!!

LG Polska – Zrób zdjęcie na Blogowigilii i pokaż, co znaczy dla Ciebie „Life’s Good”! Opublikuj je na Instagramie z hashtagiem ‪#‎LGnaBlogowigilii‬ i wygraj bezprzewodowe słuchawki. Masz czas do 21 grudnia do 23:59. Regulamin.

Alkohole – Stwórz i opublikuj relację z Blogowigilii na blogu, FB, Instagramie, gdzie zostanie pokazana wybrana marka partnera alkoholowego, dodaj hashtag #blogowigilia i link wyślij na blogowigilia@swiift.eu do 22 grudnia do 14:00 Do wygrania apetyczne zestawy. Regulamin.

Miasto Gdańsk i Miasto Wrocław, Europejska Stolica Kultury 2016 – Integrujemy się z miastami przyjaznymi blogerom! Konkurs ogłoszony i przeprowadzony zostanie podczas eventu.

Bajki

W ramach finału charytatywnej akcji bajkowej, organizowanej ze Stars for Europe, trzech blogerów (a dokładnie dwie blogerki i jeden bloger, znani, lubiani) przeczytają Wam fragmenty bajek, napisane przez blogerów w aplikacji „Baśnie znów rozkwitną”. Tego nie można przegapić.

Koncert

Tak, będzie koncert, a nawet dwa. DJ też będzie, ten którego poznaliście na blogowym pikniku. Śpiewać i grać będą osoby z blogowego środowiska. Ja na samą myśl podryguję nogą.

Multimedialny pokaz

Razem z Cybermarianem i LG mamy dla Was coś ekstra. Multimedialny pokaz z przytupem. Trudno mi trzymać język za zębami, ale skoro niespodzianka to niespodzianka!

Manicure

Która z Was nie zdążyła zrobić świątecznego manicure, Diamond Cosmetics o Was zadba. Wystarczy od 18:00 przyjść do ich stanowiska i się zapisać na listę. Liczba miejsc 20!

Zdjęcia

Będzie ścianka, fotobudka, fotografowie  – czyli to co lubicie najbardziej:)

Hashtagi

Wszystkie statusy, zdjęcia oznaczajcie hashtagiem #BLOGOWIGILIA

Używajcie też: #zimowynarodowy, #lgnablogowigilii (do konkursu)

Jakiego bloga prowadzisz?

Poznanie przynajmniej 5 nowych blogerów, youtuberów to Wasze zadanie podczas Blogowigilii. Śmiało zagadujcie do ludzi, zadając pytanie „A Ty jakiego bloga prowadzisz?”. Ktoś odpowie: „Nie bloga, a kanał na Youtube”, a ktoś inny „Ja śmigam na Instagramie”, ale pamiętajcie o tym pytaniu. Jak będzie Wam głupio podejść i zadać, to powiedzcie, że Ilona, Ania i Ewa Wam kazały:) Podchodźcie też z tym pytaniem do tych, których twarze kojarzycie z Internetu. Niech Blogowigilia sprzyja integracji!

Mistrzynie

I jeszcze z tego miejsca bardzo, bardzo dziękuję Ani Samsonowicz (Bazyllii) i Ewie Salamon, że są takimi wspaniałymi współorganizatorkami! Najlepszymi! Dzięki nim mogłam ogarniać event będąc w Indiach, choć wiem, że nie było łatwo. Uwielbiam Was.

To co? Do zobaczenia!

This post is available in: English