Share Week 2015 – polecamy blogi

Share-Week

Trwa Share Week – świetna akcja, w ramach której blogerzy dzielą się trzema wartościowymi dla nich blogami. Dzięki temu poznajemy nowe blogi, doceniamy ich autorów.

Akcję wymyślił Andrzej Tucholski z bloga jestKultura.pl i jest to już czwarta edycja. W każdej brałam udział.

Mi szczególnie trudno wybrać trzy blogi, bo z racji „zawodu” czytam ich wiele. Postanowiłam jednak wpisać te, które przyszły mi do głowy jako pierwsze i do których najczęściej zerkałam w ostatnich miesiącach – nie dlatego, że znalazłam link na Facebooku, ale byłam ciekawa jaki nowy artykuł pojawił się.

World of Wonderlust

Brooke Saward jest dla mnie mistrzem tego jak ogarnąć swoje podróżnicze życie biznesowo. Od kilku miesięcy wciąż w podróży, sama! To podróżowanie bardziej eleganckie, niż backpackerskie, bardziej hotelowe, niż couchsurfingowe, ale opowiada o nim jak dobra koleżanka, bez nadęcia. Wyobraźcie sobie, że wszystkie zdjęcia na bloga robi sobie sama. Tak, nawet to poniżej. Pięknie ogarnia newsletter (zapiszcie się i sprawdźcie), swoje kanały social media, prowadzi kursy, pisze książki i spotyka z czytelnikami na całym świecie.

12856_729082767170145_4226286003357537378_n

Poczuj się lepiej

Chłonę tego bloga. Joga, dobre życie z szacunkiem dla siebie i swojego ciała. Tak mi się spodobało pisanie Agaty, że spotkałam się z nią na kawę i gdyby nie to, że musiałam wracać do pracy, przegadałybyśmy wiele, oj wiele godzin. Agata jest instruktorem jogi z bardzo pozytywnym nastawieniem do życia i czuję, że kiedyś będzie miała swoje własne miejsce w Warszawie z szyldem „Poczuj się lepiej”. Na pewno tam będę zaglądać na lekcje jogi, masaże i dobrą kawę. Zobaczysz Agata!

10478200_672552919495793_2440880839751843329_n

Agnieszka Maciąg

Wyciszam się, relaksuję, ale jednocześnie energetyzuję, gdy czytam ten blog. Jest o dobrym życiu, pysznym jedzeniu, miłości. Lubię wracać do przestrzeni stworzonych przez Agnieszkę. I jest tam szczerość.

wiosna

Właśnie wykasowałam kolejne blogi, które tu wpisałam. Ależ to jest ciężkie wybrać tylko trzy. Trzeba się jednak trzymać zasad! Skoro te blogi przyszły mi do głowy jako pierwsze, to nie bez powodu.

Ciekawa jestem kogo wpiszę za rok.

Jeśli macie swoje listy, podrzućcie!

(a zdjęcia pochodzą z blogów autorów).

This post is available in: English